Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
15.04.2021
Drodzy Państwo! Śpieszymy z dobrymi informacjami!

Joshua Legge, solista naszego baletu oraz Maciej Salski, kierownik chóru naszego Teatru i dyrygent Jazzowego Chóru Wytwórni zostali nominowani w plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU w kategorii Kultura!

Serdecznie zachęcamy do oddawania głosów:

Joshua Legge - OSOBOWOŚĆ ROKU 2020 - nominacja za energetyczną, główną rolę w cieszącym się ogromną popularnością spektaklu "Grek Zorba", szybkie zdobycie uznania łódzkiej publiczności oraz własne, znakomite prace choreograficzne.

Maciej Salski - OSOBOWOŚĆ ROKU 2020  - nominacja za niebanalny repertuar, oryginalne połączenie głosów i osobowości, które sprawiło, że brzmienie Jazzowego Chóru Wytwórni jest zgoła odmienne od większości klasycznych chórów.


data dodania:
14.04.2021
Dyrekcja Teatru Wielkiego w Łodzi informuje, iż w związku z przedłużeniem obowiązujących na terenie Rzeczypospolitej Polskiej obostrzeń pandemicznych, zaplanowane na 20.04.2021 przesłuchania dla kandydatów na muzyków orkiestry – I skrzypce – zostaje odwołane. Informacja o nowym terminie przesłuchań zostanie ogłoszona  niebawem.

data dodania:
14.04.2021
Szanowni Państwo,

w związku z przedłużeniem obostrzeń informujemy, że spektakle Carmen  zaplanowane 24 i 25 kwietnia 2021 nie odbędą się.

Za utrudnienia przepraszamy. 


 
data dodania:
14.04.2021
Śpieszymy ze wspaniałymi wiadomościami!
Plakat Piotra Karczewskiego zaprojektowany do naszego baletu Grek Zorba został wybrany wśród 100 najlepszych plakatów nadesłanych z całego świata na Biennale plakatu w Boliwii!

Serdecznie gratulujemy! Więcej informacji na stronie: KLIK

data dodania:
10.04.2021
To data i wydarzenie z nią związane, które spadło na nas niespodziewanie, swoją irracjonalnością wprawiając nas w osłupienie i niedowierzanie – powodując smutek połączony ze złością, żal przesycony bólem i poczucie ogromnej bezradności i niemocy.

data dodania:
9.04.2021
Gościem kolejnego, trzeciego odcinka naszego cyklu będzie Dorota Wójcik - solistka (sopran) Teatru Wielkiego w Łodzi oraz pedagog Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

data dodania:
8.04.2021
Szanowni Państwo,

w związku z przedłużeniem obostrzeń informujemy, że spektakle Madama Butterfly zaplanowane 17 i 18 kwietnia 2021 nie odbędą się.

Za utrudnienia przepraszamy. 


#badzwielki
#zostanwdomu

data dodania:
7.04.2021
Kolejne wspaniałe wiadomości od naszych Artystów!

data dodania:
6.04.2021
Poświąteczny czas zaczynamy wspaniałymi wiadomościami!

data dodania:
3.04.2021
Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Kazimierza Wiencka – dyrygenta przez większość swojej kariery zawodowej związanego z naszym Teatrem.

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net