Kalendarium
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
grudzień 2019
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
14.12
sobota
18:00
Kup bilet
THE NUTCRACKER
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Piotr Czajkowski

Klara: Alicja Bajorek
Śnieżne adagio: Maria Góralczyk, Dominik Senator
Pas de deux: Alicja Bajorek, Yuki Itaya
Drosselmeier: Kirył Szczerbań
Król myszy: Brandon Demmers
Lalka: Boglarka Novak
Żołnierzyk: Maciej Pletnia
Kosmonauta: Yuki Itaya
Walc solo: Riho Okuno

Koryfeje i Zespół Baletu Teatru Wielkiego w Łodzi

Muzyka z nagrania

Inspicjent - A. Krzemińska, M. Caban

  
  SPEKTAKL GRANY PO RAZ 69.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

15.12
niedziela
16:00
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

Klara: Alicja Bajorek
Śnieżne adagio: Maria Góralczyk, Dominik Senator
Pas de deux: Alicja Bajorek, Yuki Itaya
Drosselmeier: Kirył Szczerbań
Król myszy: Brandon Demmers
Lalka: Boglarka Novak
Żołnierzyk: Maciej Pletnia
Kosmonauta: Yuki Itaya
Walc solo: Riho Okuno

Koryfeje i Zespół Baletu Teatru Wielkiego w Łodzi

Muzyka z nagrania

Inspicjent - A. Krzemińska, M. Caban

 

15.12
niedziela
19:30
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

Klara: Alicja Bajorek
Śnieżne adagio: Maria Góralczyk, Dominik Senator
Pas de deux: Alicja Bajorek, Yuki Itaya
Drosselmeier: Kirył Szczerbań
Król myszy: Brandon Demmers
Lalka: Boglarka Novak
Żołnierzyk: Maciej Pletnia
Kosmonauta: Yuki Itaya
Walc solo: Riho Okuno

Koryfeje i Zespół Baletu Teatru Wielkiego w Łodzi

Muzyka z nagrania

Inspicjent - A. Krzemińska, M. Caban

 

16.12
poniedziałek
19:00
Kup bilet
GLENN MILLER ORCHESTRA
premiera
Spektakle gościnne

Klara: Alicja Bajorek
Śnieżne adagio: Maria Góralczyk, Dominik Senator
Pas de deux: Alicja Bajorek, Yuki Itaya
Drosselmeier: Kirył Szczerbań
Król myszy: Brandon Demmers
Lalka: Boglarka Novak
Żołnierzyk: Maciej Pletnia
Kosmonauta: Yuki Itaya
Walc solo: Riho Okuno

Koryfeje i Zespół Baletu Teatru Wielkiego w Łodzi

Muzyka z nagrania

Inspicjent - A. Krzemińska, M. Caban

 

17.12
wtorek
18:30
Kup bilet
VIVA LA MAMMA!
premiera
Opera

Kompozytor:
Gaetano Donizetti

Dyrygent:
Marta Kosielska

PRIMADONNA: Joanna Woś
STEFANO: Arkadiusz Anyszka
LUIGIA: Aleksandra Wiwała
AGATA: Piotr Miciński
DOROTHEA: Agnieszka Makówka
GUGLIELMO: Dawid Kwieciński
MAESTRO: Przemysław Rezner
POETA: Robert Ulatowski
IMPRESARIO: Rafał Pikała

BANDA TEATRALE:
COLOMBINA: Beata Brożek-Grabarczyk
ARLEKINO: Krzysztof Pabjańczyk
DOTTORE: Adam Grabarczyk
CAPITANO: Tomasz Jagodziński
PULCINELLA: Jan Łukasiewicz

Chór męski i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi pod dyrekcją Marty Kosielskiej
  
  SPEKTAKL GRANY PO RAZ 3.
 

18.12
środa
18:30
Kup bilet
VIVA LA MAMMA!
premiera
Opera

Kompozytor:
Gaetano Donizetti

Dyrygent:
Marta Kosielska

PRIMADONNA: Dorota Wójcik
STEFANO: Andrzej Kostrzewski
LUIGIA: Aleksandra Borkiewicz
AGATA: Grzegorz Szostak
DOROTHEA: Agnieszka Makówka
GUGLIELMO: Łukasz Ratajczak
MAESTRO: Łukasz Motkowicz
POETA: Robert Ulatowski
IMPRESARIO: Rafał Pikała

BANDA TEATRALE:
COLOMBINA: Beata Brożek-Grabarczyk
ARLEKINO: Krzysztof Pabjańczyk
DOTTORE: Adam Grabarczyk
CAPITANO: Tomasz Jagodziński
PULCINELLA: Jan Łukasiewicz

Chór męski i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi pod dyrekcją Marty Kosielskiej
  
  SPEKTAKL GRANY PO RAZ 4.
 

19.12
czwartek
18:30
Kup bilet
VIVA LA MAMMA!
premiera
Opera

Kompozytor:
Gaetano Donizetti

Dyrygent:
Marta Kosielska

PRIMADONNA: Joanna Woś
STEFANO: Arkadiusz Anyszka
LUIGIA: Aleksandra Wiwała
AGATA: Piotr Miciński
DOROTHEA: Agnieszka Makówka
GUGLIELMO: Dawid Kwieciński
MAESTRO: Przemysław Rezner
POETA: Robert Ulatowski
IMPRESARIO: Rafał Pikała

BANDA TEATRALE:
COLOMBINA: Beata Brożek-Grabarczyk
ARLEKINO: Krzysztof Pabjańczyk
DOTTORE: Adam Grabarczyk
CAPITANO: Tomasz Jagodziński
PULCINELLA: Jan Łukasiewicz

Chór męski i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi pod dyrekcją Marty Kosielskiej
  
  SPEKTAKL GRANY PO RAZ 5.
 

21.12
sobota
18:30
Kup bilet
premiera
Koncert

Dyrygent:
Michał Kocimski

Dorota Wójcik
Aleksandra Wiwała
Dawid Kwiecińsk
Arkadiusz Anyszka

Chór Teatru Wielkiego w Łodzi
Chór Dziecięcy
Chór Verdiana

Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi

Dyrygent – Michał Kocimski

Inspicjent – Zbigniew Pawełczyk  

 

31.12
wtorek
20:00
Kup bilet
OPERA FIREWORKS IN THE GREAT THEATER | New Year's concert
premiera
Koncert

Dyrygent:
Marta Kosielska, Michał Kocimski


Soliści
Soprany: Aleksandra Borkiewicz, Hanna Okońska, Anna Wierzbicka, Joanna Woś, Dorota Wójcik
Mezzosoprany: Bernadetta Grabias, Agnieszka Makówka, Olga Maroszek
Tenory: Krzysztof Marciniak, Dawid Kwieciński, Paweł Skałuba, Dominik Sutowicz, Dariusz Stachura
Barytony: Arkadiusz Anyszka, Łukasz Motkowicz, Przemysław Rezner, Zenon Kowalski
Basy: Rafał Pikała, Robert Ulatowski, Grzegorz Szostak
 
Chór, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
270

Strefa II
220

Strefa III
170

 

01.12
niedziela
17:00
premiera
Spektakle gościnne


Soliści
Soprany: Aleksandra Borkiewicz, Hanna Okońska, Anna Wierzbicka, Joanna Woś, Dorota Wójcik
Mezzosoprany: Bernadetta Grabias, Agnieszka Makówka, Olga Maroszek
Tenory: Krzysztof Marciniak, Dawid Kwieciński, Paweł Skałuba, Dominik Sutowicz, Dariusz Stachura
Barytony: Arkadiusz Anyszka, Łukasz Motkowicz, Przemysław Rezner, Zenon Kowalski
Basy: Rafał Pikała, Robert Ulatowski, Grzegorz Szostak
 
Chór, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
 

02.12
poniedziałek
18:30
premiera
Spektakle gościnne


Soliści
Soprany: Aleksandra Borkiewicz, Hanna Okońska, Anna Wierzbicka, Joanna Woś, Dorota Wójcik
Mezzosoprany: Bernadetta Grabias, Agnieszka Makówka, Olga Maroszek
Tenory: Krzysztof Marciniak, Dawid Kwieciński, Paweł Skałuba, Dominik Sutowicz, Dariusz Stachura
Barytony: Arkadiusz Anyszka, Łukasz Motkowicz, Przemysław Rezner, Zenon Kowalski
Basy: Rafał Pikała, Robert Ulatowski, Grzegorz Szostak
 
Chór, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
 

04.12
środa
11:00
SNOW WHITE
premiera
Balet

Choreografia:
Witold Borkowski

Kompozytor:
Bogdan Pawłowski

Dyrygent:
Michał Kocimski

Bajarz – Andrzej Staniewski
Śnieżka – Monika Maciejewska 
Książę – Gintautas Potockas 
Macocha –Valentyna Batrak
Wiedźma – Kirył Szczerbań
Leśniczy – Koki Tachibana
Motyl –  Riho Okuno
Mistrz Ceremonii – Brandon Demmers
Mędrek – Grzegorz Brożek
Gburek – Krzysztof Pabjańczyk
Śmieszek – Bartosz Białowąs
Apsik – Jakub Olejnik
Nieśmiałek – Matylda Molińska
Śpioszek – Bogumiła Szaleńczyk 
Gapcio – Nazar Botsiy


SPEKTAKL GRANY PO RAZ 134.
 

04.12
środa
18:00
SNOW WHITE
premiera
Balet

Choreografia:
Witold Borkowski

Kompozytor:
Bogdan Pawłowski

Dyrygent:
Michał Kocimski

Bajarz – Andrzej Staniewski
Śnieżka – Alicja Bajorek 
Książę – Paweł Kurpiel 
Macocha –Valentyna Batrak
Wiedźma – Kirył Szczerbań
Leśniczy – Koki Tachibana
Motyl –  Riho Okuno
Mistrz Ceremonii – Brandon Demmers
Mędrek – Maciej Pletnia
Gburek – Krzysztof Pabjańczyk
Śmieszek – Bartosz Białowąs
Apsik – Jakub Olejnik
Nieśmiałek – Matylda Molińska
Śpioszek – Bogumiła Szaleńczyk 
Gapcio – Nazar Botsiy


SPEKTAKL GRANY PO RAZ 135.
 

05.12
czwartek
11:00
SNOW WHITE
premiera
Balet

Choreografia:
Witold Borkowski

Kompozytor:
Bogdan Pawłowski

Dyrygent:
Michał Kocimski

Bajarz – Andrzej Staniewski
Śnieżka – Monika Maciejewska 
Książę – Gintautas Potockas 
Macocha –Valentyna Batrak
Wiedźma – Kirył Szczerbań
Leśniczy – Koki Tachibana
Motyl –  Riho Okuno
Mistrz Ceremonii – Brandon Demmers
Mędrek – Maciej Pletnia
Gburek – Krzysztof Pabjańczyk
Śmieszek – Bartosz Białowąs
Apsik – Jakub Olejnik
Nieśmiałek – Matylda Molińska
Śpioszek – Bogumiła Szaleńczyk 
Gapcio – Nazar Botsiy


SPEKTAKL GRANY PO RAZ 136.
 

06.12
piątek
18:30
OPERA AND MORE - A GIFT FROM SANTA CLAUS
premiera
Koncert

Bajarz – Andrzej Staniewski
Śnieżka – Monika Maciejewska 
Książę – Gintautas Potockas 
Macocha –Valentyna Batrak
Wiedźma – Kirył Szczerbań
Leśniczy – Koki Tachibana
Motyl –  Riho Okuno
Mistrz Ceremonii – Brandon Demmers
Mędrek – Maciej Pletnia
Gburek – Krzysztof Pabjańczyk
Śmieszek – Bartosz Białowąs
Apsik – Jakub Olejnik
Nieśmiałek – Matylda Molińska
Śpioszek – Bogumiła Szaleńczyk 
Gapcio – Nazar Botsiy

 

07.12
sobota
12:30
The Opera on the Pillows
premiera
Edukacja

Bajarz – Andrzej Staniewski
Śnieżka – Monika Maciejewska 
Książę – Gintautas Potockas 
Macocha –Valentyna Batrak
Wiedźma – Kirył Szczerbań
Leśniczy – Koki Tachibana
Motyl –  Riho Okuno
Mistrz Ceremonii – Brandon Demmers
Mędrek – Maciej Pletnia
Gburek – Krzysztof Pabjańczyk
Śmieszek – Bartosz Białowąs
Apsik – Jakub Olejnik
Nieśmiałek – Matylda Molińska
Śpioszek – Bogumiła Szaleńczyk 
Gapcio – Nazar Botsiy

Bilety:

Strefa I
15.00 PLN

 

07.12
sobota
18:30
DER ZIGEUNERBARON
premiera
Operetka

Kompozytor:
Johann Strauss

Dyrygent:
Marta Kosielska

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Krzysztof Dyttus
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mirabella: Agnieszka Makówka 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Bernadetta Grabias
Saffi: Monika Cichocka
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 21.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

08.12
niedziela
18:00
DER ZIGEUNERBARON
premiera
Operetka

Kompozytor:
Johann Strauss

Dyrygent:
Marta Kosielska

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Aleksandra Borkiewicz
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Monika Cichocka
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 22.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

10.12
wtorek
19:00
premiera
Spektakle gościnne

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Aleksandra Borkiewicz
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Monika Cichocka
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
 

11.12
środa
16:00
MOSCOW CITY BALLET – SWAN LAKE
premiera
Spektakle gościnne

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Aleksandra Borkiewicz
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Monika Cichocka
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
 

11.12
środa
20:00
MOSCOW CITY BALLET – SWAN LAKE
premiera
Spektakle gościnne

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Aleksandra Borkiewicz
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Monika Cichocka
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
 

13.12
piątek
18:00
THE NUTCRACKER
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Piotr Czajkowski

Klara: Alicja Bajorek
Śnieżne adagio: Maria Góralczyk, Dominik Senator
Pas de deux: Alicja Bajorek, Yuki Itaya
Drosselmeier: Kirył Szczerbań
Król myszy: Brandon Demmers
Lalka: Boglarka Novak
Żołnierzyk: Maciej Pletnia
Kosmonauta: Yuki Itaya
Walc solo: Riho Okuno

Koryfeje i Zespół Baletu Teatru Wielkiego w Łodzi

Muzyka z nagrania

Inspicjent - A. Krzemińska, M. Caban

  
  SPEKTAKL GRANY PO RAZ 68.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

  • Dyrekcja Teatru zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru i obsady
  • Sprzedaż biletów on-line kończy się na 60 min przed rozpoczęciem spektaklu
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net