Kalendarium
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
wrzesień 2021
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
26.09
niedziela
16:00
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

Aleksandra Borkiewicz
Monika Cichocka
Bernadetta Grabias
Patrycja Krzeszowska
Agnieszka Makówka
Hanna Okońska
Anna Wierzbicka
Joanna Woś
Dorota Wójcik
Arkadiusz Anyszka
Andrzej Kostrzewski
Dawid Kwieciński
Łukasz Motkowicz
Dominik Sutowicz 

Para baletowa: Alicja Bajorek i Yuki Itaya
Artyści Chóru i Orkiestry 
 

26.09
niedziela
18:00
Kup bilet
premiera
Koncert

Hanna Okońska
Dawid Kwieciński
Rafał Pikała
Barbara Panek-Piętkowska
Bernadetta Grabias
Anna Wierzbicka

Cykl koncertów w regionie łódzkim
Tomaszów Mazowiecki
Sala widowiskowa Miejskiego Centrum Kultury Tkacz
(ul. Nieborowska 50)


Nieodpłatne wejściówki na koncert do odbioru w MCK pl. Kościuszki 18 oraz MCK Tkacz ul. Niebrowska 50
 
Bilety:

Strefa I
wstęp wolny

 

26.09
niedziela
19:30
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

Hanna Okońska
Dawid Kwieciński
Rafał Pikała
Barbara Panek-Piętkowska
Bernadetta Grabias
Anna Wierzbicka

 

27.09
poniedziałek
19:00
Kup bilet
premiera
Wydarzenie specjalne

Hanna Okońska
Dawid Kwieciński
Rafał Pikała
Barbara Panek-Piętkowska
Bernadetta Grabias
Anna Wierzbicka

 

05.09
niedziela
18:00
premiera
Koncert

Dyrygent:
Michał Kocimski

Aleksandra Borkiewicz
Agnieszka Makówka
Barbara Panek-Piętkowska
Dorota Wójcik
Paweł Skałuba
Robert Ulatowski


Słowo wiążące: Julitta Sękiewicz-Kisiel, Arkadiusz Anyszka,
Autorzy scenariusza: Julitta Sękiewicz-Kisiel, Alicja Barbara Panek-Piętkowska 
 
Cykl koncertów w regionie łódzkim 
Uniejów 
(Parafia św. Floriana, plac Kolegiacki)






 
Bilety:

Strefa I
wstęp wolny

 

07.09
wtorek
18:00
premiera
Koncert

Dyrygent:
Michał Kocimski

Aleksandra Borkiewicz
Agnieszka Makówka
Barbara Panek-Piętkowska
Dorota Wójcik
Paweł Skałuba
Robert Ulatowski

słowo wiążące: Julitta Sękiewicz-Kisiel, Arkadiusz Anyszka,
autorzy scenariusza: Julitta Sękiewicz-Kisiel, Alicja Barbara Panek-Piętkowska 
Cykl koncertów w regionie łódzkim 
Lututów 
(Miejski Ośrodek Kultury, ul.Wieruszowska 17)

Bilety:

Strefa I
wstęp wolny

 

12.09
niedziela
16:00
premiera
Spektakle gościnne

Aleksandra Borkiewicz
Agnieszka Makówka
Barbara Panek-Piętkowska
Dorota Wójcik
Paweł Skałuba
Robert Ulatowski

słowo wiążące: Julitta Sękiewicz-Kisiel, Arkadiusz Anyszka,
autorzy scenariusza: Julitta Sękiewicz-Kisiel, Alicja Barbara Panek-Piętkowska 
 

12.09
niedziela
19:30
premiera
Spektakle gościnne

Aleksandra Borkiewicz
Agnieszka Makówka
Barbara Panek-Piętkowska
Dorota Wójcik
Paweł Skałuba
Robert Ulatowski

słowo wiążące: Julitta Sękiewicz-Kisiel, Arkadiusz Anyszka,
autorzy scenariusza: Julitta Sękiewicz-Kisiel, Alicja Barbara Panek-Piętkowska 
 

17.09
piątek
19:00
premiera
Koncert

Dyrygent:
Marta Kosielska i Michał Kocimski

Aleksandra Borkiewicz
Agnieszka Makówka
Barbara Panek-Piętkowska
Dorota Wójcik
Paweł Skałuba
Robert Ulatowski

słowo wiążące: Julitta Sękiewicz-Kisiel, Arkadiusz Anyszka,
autorzy scenariusza: Julitta Sękiewicz-Kisiel, Alicja Barbara Panek-Piętkowska 
 

19.09
niedziela
18:00
premiera
Koncert

Dyrygent:
Marta Kosielska, Michał Kocimski

Aleksandra Borkiewicz
Monika Cichocka
Bernadetta Grabias
Patrycja Krzeszowska
Agnieszka Makówka
Hanna Okońska
Anna Wierzbicka
Joanna Woś
Dorota Wójcik
Arkadiusz Anyszka
Andrzej Kostrzewski
Dawid Kwieciński
Łukasz Motkowicz
Dominik Sutowicz 

Para baletowa: Alicja Bajorek i Yuki Itaya
Artyści Chóru i Orkiestry 
Bilety:

Strefa I
65/55

Strefa II
55/50

Strefa III
45/40

Strefa IV
30

 

  • Dyrekcja Teatru zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru i obsady
  • Sprzedaż biletów on-line kończy się na 60 min przed rozpoczęciem spektaklu
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net