Kalendarium
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
styczeń 2020
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
29.01
środa
11:00
Kup bilet
premiera
Opera

Kompozytor:
Stanisław Moniuszko

Dyrygent:
Michał Kocimski

 Miecznik: Zenon Kowalski
Hanna: Dorota Wójcik
Jadwiga: Agnieszka Makówka
Damazy: Krzysztof Marciniak
Stefan: Dominik Sutowicz
Zbigniew: Robert Ulatowski
Cześnikowa: Olga Maroszek
Maciej: Arkadiusz Anyszka
Skołuba: Grzegorz Szostak
Stara niewiasta: Ewelina Dachowska
Narrator: Roberto Skolmowski
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Teatru Wielkiego w Łodzi

 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 3.
Bilety:

Strefa I
30

Strefa II
20

 

03.01
piątek
18:30
OPERA FIREWORKS IN THE GREAT THEATER | Carnival concert
premiera
Koncert

Dyrygent:
Marta Kosielska, Michał Kocimski


Soliści
Soprany: Aleksandra Borkiewicz, Hanna Okońska, Anna Wierzbicka, Joanna Woś, Dorota Wójcik
Mezzosoprany: Bernadetta Grabias, Agnieszka Makówka, Olga Maroszek
Tenory: Krzysztof Marciniak, Dawid Kwieciński, Paweł Skałuba, Dominik Sutowicz, Dariusz Stachura
Barytony: Arkadiusz Anyszka, Łukasz Motkowicz, Przemysław Rezner, Zenon Kowalski
Basy: Rafał Pikała, Robert Ulatowski, Grzegorz Szostak
 
Chór, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
 

04.01
sobota
18:30
OPERA FIREWORKS IN THE GREAT THEATER | Carnival concert
premiera
Koncert

Dyrygent:
Marta Kosielska, Michał Kocimski

Soliści
Soprany: Aleksandra Borkiewicz, Hanna Okońska, Anna Wierzbicka, Joanna Woś, Dorota Wójcik
Mezzosoprany: Bernadetta Grabias, Agnieszka Makówka, Olga Maroszek
Tenory: Krzysztof Marciniak, Dawid Kwieciński, Paweł Skałuba, Dominik Sutowicz, Dariusz Stachura
Barytony: Arkadiusz Anyszka, Łukasz Motkowicz, Przemysław Rezner, Zenon Kowalski
Basy: Rafał Pikała, Robert Ulatowski
 
Chór, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
 

05.01
niedziela
19:00
premiera
Spektakle gościnne

Soliści
Soprany: Aleksandra Borkiewicz, Hanna Okońska, Anna Wierzbicka, Joanna Woś, Dorota Wójcik
Mezzosoprany: Bernadetta Grabias, Agnieszka Makówka, Olga Maroszek
Tenory: Krzysztof Marciniak, Dawid Kwieciński, Paweł Skałuba, Dominik Sutowicz, Dariusz Stachura
Barytony: Arkadiusz Anyszka, Łukasz Motkowicz, Przemysław Rezner, Zenon Kowalski
Basy: Rafał Pikała, Robert Ulatowski
 
Chór, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
 

06.01
poniedziałek
16:00
Kabaret Moralnego Niepokoju
premiera
Spektakle gościnne

Soliści
Soprany: Aleksandra Borkiewicz, Hanna Okońska, Anna Wierzbicka, Joanna Woś, Dorota Wójcik
Mezzosoprany: Bernadetta Grabias, Agnieszka Makówka, Olga Maroszek
Tenory: Krzysztof Marciniak, Dawid Kwieciński, Paweł Skałuba, Dominik Sutowicz, Dariusz Stachura
Barytony: Arkadiusz Anyszka, Łukasz Motkowicz, Przemysław Rezner, Zenon Kowalski
Basy: Rafał Pikała, Robert Ulatowski
 
Chór, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
 

06.01
poniedziałek
19:00
Kabaret Moralnego Niepokoju
premiera
Spektakle gościnne

Soliści
Soprany: Aleksandra Borkiewicz, Hanna Okońska, Anna Wierzbicka, Joanna Woś, Dorota Wójcik
Mezzosoprany: Bernadetta Grabias, Agnieszka Makówka, Olga Maroszek
Tenory: Krzysztof Marciniak, Dawid Kwieciński, Paweł Skałuba, Dominik Sutowicz, Dariusz Stachura
Barytony: Arkadiusz Anyszka, Łukasz Motkowicz, Przemysław Rezner, Zenon Kowalski
Basy: Rafał Pikała, Robert Ulatowski
 
Chór, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
 

10.01
piątek
18:30
VIVA LA MAMMA!
premiera
Opera

Kompozytor:
Gaetano Donizetti

Dyrygent:
Marcin Werner

PRIMADONNA – Dorota Wójcik
STEFANO – Arkadiusz Anyszka
LUIGIA – Aleksandra Borkiewicz
AGATA – Piotr Miciński  
DOROTHEA – Agnieszka Makówka  
GUGLIELMO – Dawid Kwieciński
MAESTRO – Łukasz Motkowicz
POETA – Robert Ulatowski   
IMPRESARIO – Rafał Pikała  
 
BANDA TEATRALE
COLOMBINA – Beata Brożek-Grabarczyk 
ARLEKINO – Krzysztof Pabjańczyk   
DOTTORE – Adam Grabarczyk   
CAPITANO – Tomasz Jagodziński
PULCINELLA – Jan Łukasiewicz   
 
Chór męski, Orkiestra,
Teatru Wielkiego w Łodzi
Dyrygent – Marcin Werner ***
 

11.01
sobota
12:30
The Opera on the Pillows
premiera
Edukacja

PRIMADONNA – Dorota Wójcik
STEFANO – Arkadiusz Anyszka
LUIGIA – Aleksandra Borkiewicz
AGATA – Piotr Miciński  
DOROTHEA – Agnieszka Makówka  
GUGLIELMO – Dawid Kwieciński
MAESTRO – Łukasz Motkowicz
POETA – Robert Ulatowski   
IMPRESARIO – Rafał Pikała  
 
BANDA TEATRALE
COLOMBINA – Beata Brożek-Grabarczyk 
ARLEKINO – Krzysztof Pabjańczyk   
DOTTORE – Adam Grabarczyk   
CAPITANO – Tomasz Jagodziński
PULCINELLA – Jan Łukasiewicz   
 
Chór męski, Orkiestra,
Teatru Wielkiego w Łodzi
Dyrygent – Marcin Werner ***
Bilety:

Strefa I
15.00 PLN

 

12.01
niedziela
18:00
VIVA LA MAMMA!
premiera
Opera

Kompozytor:
Gaetano Donizetti

Dyrygent:
Marcin Werner

PRIMADONNA – Joanna Woś
STEFANO – Andrzej Kostrzewski
LUIGIA – Aleksandra Wiwała
AGATA – Piotr Miciński  
DOROTHEA – Agnieszka Makówka  
GUGLIELMO – Łukasz Ratajczak
MAESTRO – Łukasz Motkowicz
POETA – Robert Ulatowski   
IMPRESARIO – Rafał Pikała  
 
BANDA TEATRALE
COLOMBINA – Beata Brożek-Grabarczyk 
ARLEKINO – Krzysztof Pabjańczyk   
DOTTORE – Adam Grabarczyk   
CAPITANO – Tomasz Jagodziński
PULCINELLA – Jan Łukasiewicz   
 
Chór męski, Orkiestra,
Teatru Wielkiego w Łodzi
Dyrygent – Marcin Werner 

SPEKTAKL PRZENIESIONY Z DN. 11 STYCZNIA 2020 - WIĘCEJ INFORMACJI
 

13.01
poniedziałek
18:30
Christmas Songs 2. After Christmas by Krzysztof Pilch & Friends
premiera
Koncert

Krzysztof Pilch - śpiew i prowadzenie
Marcin Werner - fortepian
Michał Przeździecki - kontrabas
Jakub Jeziorowski - perkusja
Dawid Pilch - saksofon
Joanna Skoblewska, Aldona Orzeł- Sztabińska, Artur Mleko - wokal towarzyszący
w programie piosenki z repertuaru:
Franka Sinatry, Nat King Cole'a, Deana Martina i Michaela Bublé
w błyskotliwych aranżacjach jazzowo-swingowych.
 

15.01
środa
18:30
CINDERELLA
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Gioacchino Rossini

Kopciuszek – Monika Maciejewska-Potockas
Książe – Gintautas Potockas
Siostra I – Paweł Kurpiel
Siostra II – Krzysztof Pabjańczyk
Macocha – Grzegorz Brożek  
Wróżka – Valentyna Batrak   
Nogi Wróżki – Bogumiła Szaleńczyk  
     Służący –  Maciej Pletnia  
  Nazar Botsiy
     Ojciec – Dawid Kucharski
Matka – Agnieszka Białous 
 
          muzyka z nagrania
SPEKTAKL GRANY PO RAZ 68.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

18.01
sobota
18:30
IL BARBIERE di SIVIGLIA
premiera
Opera

Kompozytor:
Gioacchino Rossini

Rozyna: Aleksandra Borkiewicz
Doktor Bartolo: Grzegorz Szostak
Hrabia Almaviva: Łukasz Ratajczak
Figaro: Łukasz Motkowicz
Don Fiorello: Andrzej Kostrzewski
Don Basilio: Robert Ulatowski
Berta: Agnieszka Makówka
Ambroży: Adam Suwald
Oficer: Andrzej Staniewski
Notariusz: Marcin Ciechowicz

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 7.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

19.01
niedziela
18:00
IL BARBIERE di SIVIGLIA
premiera
Opera

Kompozytor:
Gioacchino Rossini

Rozyna: Aleksandra Borkiewicz
Doktor Bartolo: Grzegorz Szostak
Hrabia Almaviva: Łukasz Ratajczak
Figaro: Arkadiusz Anyszka
Don Fiorello: Witold Tomczyk
Don Basilio: Arkadiusz Jakus
Berta: Olga Maroszek
Ambroży: Adam Suwald
Oficer: Andrzej Staniewski
Notariusz: Marcin Ciechowicz


SPEKTAKL GRANY PO RAZ 8.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

22.01
środa
18:30
CINDERELLA
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Gioacchino Rossini

 

Kopciuszek – Monika Maciejewska-Potockas

Książe – Gintautas Potockas

Siostra I – Paweł Kurpiel

Siostra II – Krzysztof Pabjańczyk

Macocha – Grzegorz Brożek  

Wróżka – Valentyna Batrak   

Nogi Wróżki – Bogumiła Szaleńczyk  

     Służący –  Maciej Pletnia  

  Nazar Botsiy

     Ojciec – Dawid Kucharski

Matka – Agnieszka Białous 

 

          muzyka z nagrania

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 69.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

25.01
sobota
18:30
TURANDOT
premiera
Opera

Kompozytor:
Giacomo Puccini

Dyrygent:
Marta Kosielska

Turandot: Monika Cichocka
Kalaf: Tomasz Kuk
Liu: Aleksandra Wiwała
Timur: Robert Ulatowski
Ping: Arkadiusz Anyszka
Pong: Dawid Kwieciński
Pang: Aleksander Zuchowicz
Mandaryn: Andrzej Kostrzewski
Cesarz: Krzysztof Marciniak
Księżę Persji: Wojciech Strzelecki, Paweł Krzemiński

Chór, Chór Dziecięcy, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
 
SPEKTAKL GRANY PO RAZ 18.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

26.01
niedziela
18:00
TURANDOT
premiera
Opera

Kompozytor:
Giacomo Puccini

Dyrygent:
Marta Kosielska

Turandot: Agnieszka Kuk
Kalaf: Tomasz Kuk
Liu: Dorota Wójcik
Timur: Robert Ulatowski
Ping: Arkadiusz Anyszka
Pong: Dawid Kwieciński
Pang: Aleksander Zuchowicz
Mandaryn: Andrzej Kostrzewski
Cesarz: Krzysztof Marciniak
Księżę Persji: Przemysław Cierzniewski, Paweł Krzemiński

Chór, Chór Dziecięcy, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi

 
SPEKTAKL GRANY PO RAZ 19.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

27.01
poniedziałek
19:00
premiera
Spektakle gościnne

Turandot: Agnieszka Kuk
Kalaf: Tomasz Kuk
Liu: Dorota Wójcik
Timur: Robert Ulatowski
Ping: Arkadiusz Anyszka
Pong: Dawid Kwieciński
Pang: Aleksander Zuchowicz
Mandaryn: Andrzej Kostrzewski
Cesarz: Krzysztof Marciniak
Księżę Persji: Przemysław Cierzniewski, Paweł Krzemiński

Chór, Chór Dziecięcy, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi

 
 

  • Dyrekcja Teatru zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru i obsady
  • Sprzedaż biletów on-line kończy się na 60 min przed rozpoczęciem spektaklu
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net