Kalendarium
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
czerwiec 2022
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
26.06
niedziela
18:00
premiera
Koncert

Dyrygent:
Marta Kosielska, Michał Kocimski

Arkadiusz Anyszka
Aleksandra Borkiewicz
Beata Brożek-Grabarczyk
Adam Grabarczyk
Bernadetta Grabias
Andrzej Kostrzewski
Patrycja Krzeszowska
Dawid Kwieciński
Dominik Sutowicz

Akordeon: Eneasz Kubit

Artyści Baletu i Orkiestry

Prowadzenie koncertu: Patrycja Krzeszowska, Arkadiusz Anyszka
Bilety:

Strefa I
65/55

Strefa II
55/50

Strefa III
45/40

Strefa IV
30

 

01.06
środa
11:00
CINDERELLA
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Gioacchino Rossini

Cinderella: Monika Maciejewska-Potockas
Książę: Gintautas Potockas
Macocha: Grzegorz Brożek
Siostra 1: Paweł Kurpiel
Siostra 2: Krzysztof Pabjańczyk
Służący: Nazar Botsiy, Yuki Itaya
Wróżka: Valentyna Batrak
Nogi Wróżki: Julia Sadowska
Ojciec: Dawid Kucharski
Matka: Kinga Majewska

Soliści, Koryfeje i Zespół Baletowy
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
65/55

Strefa II
55/50

Strefa III
45/40

Strefa IV
30

 

01.06
środa
18:00
CINDERELLA
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Gioacchino Rossini

Cinderella: Monika Maciejewska-Potockas
Książę: Gintautas Potockas
Macocha: Grzegorz Brożek
Siostra 1: Paweł Kurpiel
Siostra 2: Krzysztof Pabjańczyk
Służący: Nazar Botsiy, Yuki Itaya
Wróżka: Ekaterina Kitaeva-Muśko
Nogi Wróżki: Julia Sadowska
Ojciec: Dawid Kucharski
Matka: Kinga Majewska

Soliści, Koryfeje, i Zespół Baletowy
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
65/55

Strefa II
55/50

Strefa III
45/40

Strefa IV
30

 

03.06
piątek
18:30
premiera
Opera

Kompozytor:
Giuseppe Verdi

Dyrygent:
Adam Banaszak

Filip II: Grzegorz Szostak
Don Carlos: Łukasz Załęski
Posa: Łukasz Motkowicz
Wielki Inkwizytor: Robert Ulatowski
Elżbieta: Iwona Sobotka
Eboli: Bernadetta Grabias
Mnich: Rafał Pikała
Tybalt: Hanna Okońska
Lerma: Michał Jan Barański
Głos z nieba: Maria Antkowiak
Posłowie Flandryjscy: Piotr Chłopicki, Szymon Raczkowski,
Kamil Gruszczyński, Wojciech Sztyk, Adam Janicki, Marcel Orłowski

Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Bilety:

Strefa I
65/55

Strefa II
55/50

Strefa III
45/40

Strefa IV
30

 

05.06
niedziela
18:00
premiera
Opera

Kompozytor:
Giuseppe Verdi

Dyrygent:
Adam Banaszak

Filip II: Grzegorz Szostak
Don Carlos: Dominik Sutowicz
Posa: Łukasz Motkowicz
Wielki Inkwizytor: Robert Ulatowski
Elżbieta: Iwona Sobotka
Eboli: Agnieszka Makówka
Mnich: Rafał Pikała
Tybalt: Hanna Okońska
Lerma: Mariusz Budkowski
Głos z nieba: Maria Antkowiak
Posłowie Flandryjscy: Piotr Chłopicki, Szymon Raczkowski,
Kamil Gruszczyński, Wojciech Sztyk, Adam Janicki, Marcel Orłowski

Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi

 
Bilety:

Strefa I
65/55

Strefa II
55/50

Strefa III
45/40

Strefa IV
30

 

06.06
poniedziałek
18:00
premiera
Koncert

Dorota Wójcik: sopran
Agnieszka Makówka: mezzosopran
Robert Ulatowski: bas

Marcin Werner: fortepian
koncert z cyklu Ballady i romanse w Sali kameralnej
Bilety:

Strefa I
25/20

 

11.06
sobota
19:00
BOLERO | MANDRAGORA | DISPLACED
premiera
Balet

Choreografia:
Jacek Przybyłowicz, Grzegorz Brożek, Joshua Legge

Kompozytor:
Maurice Ravel, Karol Szymanowski, Edward Elgar

Dorota Wójcik: sopran
Agnieszka Makówka: mezzosopran
Robert Ulatowski: bas

Marcin Werner: fortepian
Bilety:
Strefa I - 150 zł
Strefa II - 130 zł
Strefa III - 70 zł
Strefa IV - 70 zł
 

12.06
niedziela
19:00
BOLERO | MANDRAGORA | DISPLACED
premiera
Balet

Choreografia:
Jacek Przybyłowicz, Grzegorz Brożek, Joshua Legge

Kompozytor:
Maurice Ravel, Karol Szymanowski, Edward Elgar

Dorota Wójcik: sopran
Agnieszka Makówka: mezzosopran
Robert Ulatowski: bas

Marcin Werner: fortepian
Bilety:
Strefa I - 120 zł
Strefa II - 100 zł
Strefa III - 50 zł
Strefa IV - 50 zł
 

14.06
wtorek
18:30
BOLERO | MANDRAGORA | DISPLACED
premiera
Balet

Choreografia:
Jacek Przybyłowicz, Grzegorz Brożek, Joshua Legge

Kompozytor:
Maurice Ravel, Karol Szymanowski, Edward Elgar

Dorota Wójcik: sopran
Agnieszka Makówka: mezzosopran
Robert Ulatowski: bas

Marcin Werner: fortepian
Bilety:
Strefa I - 65/55 zł
Strefa II - 55/50 zł
Strefa III - 45/40 zł
Strefa IV - 30 zł
 

15.06
środa
18:30
premiera
Wydarzenie specjalne

Natalia Płonka - Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
(akompaniuje Grzegorz Biegas),
Emilia Rabczak - Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie, filia w Białymstoku
(akompaniuje Marta Macierzyńska),
Szymon Raczkowski - Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
(akompaniuje Marcin Werner),
David Roy - Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
(akompaniuje Marcin Werner),
Jakub Szmidt - Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach,
Katarzyna Toboła - Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
(akompaniuje Marta Macierzyńska).
KONCERT LAUREATÓW
OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WOKALNEGO IM. ROMUALDA TESAROWICZA


Dla wykładowców Akademii Muzycznych, uczniów oraz studentów wszystkich typów szkół i uczelni obowiązują bilety za 1zł (wyłącznie w kasie biletowej Teatru, po okazaniu legitymacji).
Bilety:

Strefa I
20/1

 

20.06
poniedziałek
18:00
premiera
Koncert

Natalia Płonka - Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
(akompaniuje Grzegorz Biegas),
Emilia Rabczak - Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie, filia w Białymstoku
(akompaniuje Marta Macierzyńska),
Szymon Raczkowski - Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
(akompaniuje Marcin Werner),
David Roy - Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
(akompaniuje Marcin Werner),
Jakub Szmidt - Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach,
Katarzyna Toboła - Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
(akompaniuje Marta Macierzyńska).
GOŚCINNIE WYSTĄPI JAZZOWY CHÓR WYTWÓRNI
Bilety:

Strefa I
25/20

 

24.06
piątek
18:30
premiera
Koncert

Kompozytor:
Giuseppe Verdi

Dyrygent:
Adam Banaszak

Joanna Woś
Bernadetta Grabias
Dominik Sutowicz
Robert Ulatowski

Chór, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
65/55

Strefa II
55/50

Strefa III
45/40

Strefa IV
30

 

  • Dyrekcja Teatru zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru i obsady
  • Sprzedaż biletów on-line kończy się na 60 min przed rozpoczęciem spektaklu
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net