Chór Dziecięco-Młodzieżowy
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
CHÓR DZIECIĘCY powstał w marcu 2012 roku i od początku istnienia spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony rodziców – którzy zauważyli i docenili tę formę spędzania czasu swoich podopiecznych – a przede wszystkim samych dzieci, które w naturalny sposób i z dużym zaangażowaniem realizują swoje artystyczne zdolności. Jakże ogromnym wydarzeniem i przeżyciem dla nich jest stanąć na scenie operowej tuż przy znakomitych profesjonalnych artystach i poczuć brawa płynące od ponad tysięcznej widowni! Zespół występuje zarówno w spektaklach z bieżącego repertuaru Teatru (m.in. STRASZNY DWÓR, BARON CYGAŃSKI, CARMEN, TURANDOT), jak i bierze udział w koncertach tematycznych i okolicznościowych. 

W chórze występują dzieci w wieku 7-17 lat. W ramach spotkań dydaktycznych uczestniczą w zajęciach wokalnych i ruchowych, które odbywają się dwa razy w tygodniu:
w czwartki w godz. 16.00 – 17.45 i w soboty w godz. 14.00 – 15.45 + dodatkowe próby do spektakli ustalane na bieżąco.
Opłata za zajęcia 100 zł /m-c

Szanowni Państwo,
zapraszamy na zajęcia edukacyjne w nowym sezonie 2023/2024
oraz na nasz kanał na YouTube i FB TeatrWielkiLodz-edukacja.

Od września 2023 roku zapraszamy zainteresowanych do udziału w sekcji młodzieżowej naszego chóru. Dołączyć może każdy, kto kocha spiewać i ma nie więcej niż 19 lat. Przesłuchania odbęda się na początku września (dokładną datę podamy w najbliższym czasie). 
Zapraszamy!


Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach Chóru!
kierownictwo artystyczne: Maciej Salski
zajęcia ruchowo-taneczne: Krzysztof Pabjańczyk
akompaniator: Taras Hlushko
opiekun chóru dziecięcego: Mariola Stasiak

Informacje, zapisy oraz koordynacja:
Ewa Kowalska-Brodek
tel. 42 647 21 42
e-mail: edukacja@teatr-wielki.lodz.pl

fot. Joanna Miklaszewska, Iwona Marchewka
 


Pliki do pobrania:
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net