Orkiestra
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst

 
Honorowy Pierwszy Dyrygent: 

Maestro Tadeusz Kozłowski

dyrygenci:

Michał Kocimski
Marta Kosielska

I skrzypce:

Ludwika Tomaszewska-Klimek (koncertmistrz)
Andrzej Marchel (z-ca koncertmistrza)
Iwona Tomaszewska (z-ca koncertmistrza)
Aleksandra Budziarska
Marcin Budziarski
Piotr Jakubowski
Bogdan Mazur
Agata Miłoś
Karolina Pacholczyk
Katarzyna Sut
Maria Włastowska
Paweł Załucki

II skrzypce:

Hanna Drzewiecka-Borucka (kier. grupy)
Katarzyna Gałdecka-Sprawka (z-ca kier. grupy)
Marta Jabłońska
Weronika Kaźmierczak
Martyna Kochaniec
Santiago Rodriguez Perez
Kateryna Stelmashuk
Katarzyna Stokowska
Ewa Walkiewicz
Nella Zaforemska
Kinga Zlot
 

altówka:

Maria Kata (kier. grupy)
Michał Członka (z-ca kier. grupy)
Anna Barańska
Maria Członka
Przemysław Florczak
Magdalena Gonos
Justyna Łuczyńska
Katarzyna Marchel
Katarzyna Piasecka-Filipiak
Jacek Rurak

wiolonczela:

Agnieszka Kołodziej (koncertmistrz)
Marcin Bańczyk (z-ca koncertmistrza, inspektor)
Maciej Baran (z-ca koncertmistrza)
Joanna Dzidowska
Justyna Jakubowska
Monika Korzepa
Agata Kruk-Kasprzak
Magdalena Maćczak

kontrabas:

Michał Przeździecki (kier. grupy)
Miłosz Krupka (z-ca kier. grupy, inspektor)
Michał  Łuczak
Sylwester Masłoń
Marcin Wajch

harfa:

Anna Dudek (I głos)
Joanna Jakubowska (I głos)
Dorota Szyszkowska-Janiak (I głos)

flet:

Marzena Kowalczyk (I głos kier. grupy)
Olga Miśkowiec (I głos + piccolo)
Marta Durczewska-Grzywińska (I głos)
Cezary Dynowski

obój:

Monika Woźniak (I głos obój i rożek, kier. grupy)
Mikhail Vashkevich (obój i rożek)
Joanna Borcz (I głos)
Justyna Herc-Pabisiak (I głos)

klarnet:

Piotr Maciejewski (I głos kier. grupy)
Zuzanna Niedzielak (I głos)
Mariusz Walkiewicz (klarnet + klarnet basowy)
Krzysztof Płoszyński

fagot:

Andrzej Kalkandzis (I głos kier. grupy)
Michał Łabecki (I głos)
Maria Frankowska
Beata Strembicka

waltornia:

Waldemar Szelągowski (I głos, kier. grupy)
Fryderyk Bodzianowski (I głos)
Tomasz Sopur (I głos)
Marta Dominiuk-Kwiatkowska
Szymon Woźniak

trąbka:

Konrad Boniński (I głos, kier. grupy)
Mirosław Dudek (I głos)
Adam Kowalczyk (I głos)
Tomasz Chrześcijanek
 
puzon:

Jacek Kasprzak (I głos, kier. grupy)
Bartłomiej Kruszyński (I głos)
Tomasz Jagoda
Kamil Janicki
Dariusz Sprawka

tuba:

Jacek Dzidowski (I głos)

perkusja:

Sebastian Dworczak (kier. grupy)
Jakub Jeziorowski (perkusja + kotły, I głos)
Magdalena Kowalczyk (perkusja + kotły, I głos)
Bożena Kozłowska
Jan Pawlak
Marta Sosnowska
Bogusława Stelmach-Głowacka

współpraca:

Albin Brzeziński
Kamila Borzemska
Joanna Cyrulik
Katarzyna Karpińska
Hanna Mudza
Martyna Pasierbek
Paulina Parol
Anna Skowronek-Gruszczyńska
 

stan na listopad 2022 r.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net