WFOŚiGW

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Województwo Łódzkie - Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst

WFOŚiGW

Projekt pn.: „Budowa instalacji fotowoltaicznej wraz z demontażem instalacji solarnej w Teatrze Wielkim w Łodzi”
uzyskał pożyczkę ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.


 

Zakres rzeczowy zadania obejmuje demontaż wyeksploatowanej i nieczynnej instalacji solarnej oraz montaż nowej instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku technicznego Teatru Wielkiego w Łodzi wraz z robotami towarzyszącymi tj. roboty przygotowawcze, ciesielskie, dekarskie oraz z zakresu termomodernizacji. W miejscu demontowanej instalacji solarnej powstanie nowo zaprojektowana instalacja fotowoltaicznaProjekt pn.: „Budowa instalacji fotowoltaicznej wraz z demontażem instalacji solarnej w Teatrze Wielkim w Łodzi"
uzyskał dotację ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
 

Zakres rzeczowy zadania obejmuje demontaż wyeksploatowanej i nieczynnej instalacji solarnej oraz montaż nowej instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku technicznego Teatru Wielkiego w Łodzi wraz z robotami towarzyszącymi tj. roboty przygotowawcze, ciesielskie, dekarskie oraz z zakresu termomodernizacji. W miejscu demontowanej instalacji solarnej powstanie nowo zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna. 
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Drzwi do kultury

design by fast4net
Zamknij